Fikri Mülkiyet Hakları

KANUNİ ÖNEMLİ UYARI!

Bu sitede yayınlanan Eğitim Filmi, 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanunu kapsamında korunmaktadır. Online Eğitim formatındaki bu film eseri sadece kişisel kullanım amacıyla üretilmiştir. Hak sahibinin yazılı izni olmadan kopyalamak, çoğaltmak, değiştirmek, dağıtmak, umuma iletmek, yayımlamak, ya da hukuka aykırı olarak çoğaltılmış nüshaları satmak, kiralamak, ticari amaçla satın almak 5846 sayılı kanun gereğince suçtur. Bu suçu işleyenler hakkında 1 yıldan 5 yıla kadar hapis ve 250.000$ para cezası hükmolunur. Bu Eser İLEM Danışmanlık tarafından üretilmiş olup eserin yayma ve çoğaltma hakkı sadece İLEM Danışmanlık’a aittir. Tüm Hakları Saklıdır.

Allencarr.com.tr web sitesinin fikri ve mülkiyet haklarının sahibi İLEM DANIŞMANLIK TURİZM VE TİC. LTD. ŞTİ. dir.

Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, videolar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu İLEM DANIŞMANLIK mülkiyetindedir.

Allencarr.com.tr önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, işbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veri tabanı, web sitesi, yazılım-kodlarının kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır.

www.allencarr.com.tr